۰۴ بهمن

قیمت بلیچینگ دندان در کرج

قیمت بلیچینگ دندان در کرج

دندان های سفیدتر می خواهید؟

آیا با تکنیک بلیچینگ دندان آشنایی دارید؟

با ما در این مقاله به منظور کسب اطلاعات بیش تر در مورد قیمت بلیچینگ دندان، فواید و عوارض آن همراه باشید.

قیمت-بلیچینگ-دندان-در-کرج

قیمت-بلیچینگ-دندان-در-کرج

اگر به دنبال راهی کم هزینه اما موثر برای سفید کردن دندان های خوی می گردید، بهتراست بیش تر با بلیچینگ دندان آشنا شوید. بلیچینگ دندان هم در خانه و هم در کلینیک دندانپزشکی قابل انجام می باشد.

در هر دو مورد بیس مواد مصرفی پراکسید می باشد با این تفاوت که درصد پراکسید در موادی که توسط دندانپزشک برای درمان خانگی تجویز می شود بین ۳ الی ۲۰ درصد بوده و در موادی که داخل مطب استفاده می شوند این درصد به ۱۵ الی ۴۳ درصد نزدیک می شود.

بنابراین مسلماً درمان هایی که در خصوص بلیچینگ دندان در کلینیک های معتبر انجام می گیرد، موثر تر بوده و عوارض ناشی از این روش  را به صفر می رساند.

قیمت بلیچینگ دندان با توجه به موادی که در حین این پروسه مصرف می شود متفاوت بوده و توسط دندانپزشک متخصص و پس از مراجعه تعیین می شود. همچنین بلیچینگ دندان یکی از روش های اصلاح طرح لبخند بوده و به عنوان یک عملیات زیبایی معمولاً تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

قیمت بلیچینگ دندان اگرچه موضوع مهمی به شمار می آید ولی زمانیکه در مقابل مزایای این روش قرار می گیرد اهمیت آن کم رنگ تر می شود. دندانپزشکی بهبد کلینیک دندانپزشکی در کرج میباشد که دارای تجهیزات پیشرفته و به روزی است. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۶۳۲۲۱۹۰۵۲ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

بلیچینگ دندان در کلینیک

دندان هایی که توسط دندانپزشک در کلینیک های معتبر بلیچینگ می شوند، سریع تر سفید شده و درخشش آنها پایدارتر است. در حقیقت این تبهر پزشک، مواد و وسایل پزشکی مجهز داخل مطب هستند که تفاوت را بین دو روش ایجاد می کنند.

در بیش تر موارد و در صورتیکه جرم گیری دندان با بلیچینگ همگام شود، این روش می تواند ۳ الی ۸ درجه دندان را روشن تر نماید. بلیچینگ دندان به طور معمول ۳۰ الی ۶۰ دقیقه طول می کشد.

  عوارض بلیچینگ دندان

بیش تر مراجعینی که برای بلیچینگ دندان مراجعه می نمایند، به دنبال لبخندی زیباتر می باشند. لبخند زیبا می تواند تا حد زیادی بر روی جذابیت چهره تأثیر مثبت ایجاد نماید. اما در کنار هر عملیات پزشکی قطعاً عوارضی نیز وجود دارد. لذا در صورتیکه این عملیات توسط دندانپزشک متخصص انجام پذیرد، این عوارض اندک به صفر نزدیک می شوند.

پس از بلیچینگ دندان ممکن است دندان ها نسبت به دمای مواد غذایی کمی حساس تر شوند. اما این میزان حساسیت همیشگی نبوده و پس از چند روز برطرف می شود و به ساختار دندان آسیب وارد نمی کند.

خبر خوب اینکه این حساسیت تمامی مراجعین را درگیر نکرده و به راحتی با انجام چند اقدام ساده می توان بر این حس فائق آمد. استفاده از غذاهایی که خیلی داغ نباشند و خمیردندان مخصوص دندان های حساس که در داروخانه ها به راحتی قابل تهیه می باشد این حساسیت را به راحتی از بین می برد.

اما زمانیکه فرد برای بلیچینگ دندان از مواد غیر استاندارد در خانه استفاده نماید و یا به کلینیک های غیر معتبر برای انجام این پروسه مراجعه نماید، می بایست در انتظار عوارض ذیل باشد:

  • زیادشدن غیر عادی و طولانی مدت حساسیت دندان ها
  • سوزش و تورم لثه ها و سایر بافت های نرم داخل دهان
  • از بین رفتن و یا تضعیف مینای دندان

نتیجه گیری

قیمت بلیچینگ دندان اگرچه موضوع مهمی به شمار می آید ولی زمانیکه در مقابل مزایای این روش قرار می گیرد اهمیت آن کم رنگ تر می شود.

پاسخ

13 − شش =