۱۵ بهمن

طرح لبخند هالیوودی چگونه است؟

طرح لبخند هالیوودی

زیباترین لبخند چه ویژگی هایی دارد؟

آیا طرح لبخند هالیوودی می تواند انتظارات شما را برای رسیدن به یک لبخند زیباتر بر آورده سازد؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با ویژگی های طرح لبخند هالیوودی همراه باشید.

طرح-لبخند-هالیوودی

طرح-لبخند-هالیوودی

لبخند زیباتر می تواند اعتماد به نفس شما را برای بودن در اجتماع بالا ببرد. مسلماً دندان های زیبا، سالم، سفید و مرتب تا حد زیادی شما را در رسیدن به این مهم همیاری می نماید. همواره عکاسان و پاپاراتزی ها در انتظار لبخند هنرمندان هالیوود می باشند تا بتوانند لحظه ای زیبا را ثبت نمایند.

ولی مگر لبخند آنها چه ویژگی هایی دارد؟ مسلماً آنها تمهیداتی برای سفید کردن دندان های خود در ذهن دارند. ونیر کامپوزیت یکی از موادی است که دندانپزشکان زیبایی معمولاً برای این دسته از افراد استفاده می نمایند. لذا شاید بهتر باشد تا بیش تر با این ماده گرانبها و روش استفاده از آن آشنا بشوید.

ونیر کامپوزیت ماده ای است که به منظور تغییر رنگ دندان ها و سفید کردن آنها به صورت لایه ای بر روی دندان ها قرار داده می شود. همچنین به کمک ونیر کامپوزیت می توان سایز، شکل و طول دندان ها را تغییر داد. ونیر کامپوزیت علاوه بر آنکه ظاهر دندان های شما را به شیوه مثبتی تغییر می دهد، طبیعی بودن آنها را نیز حفظ می کند.

دندانپزشک زیبایی به منظور اهداف مختلفی ونیر کامپوزیت را توصیه می نماید، برخی از این اهداف به شرح ذیل می باشد:

  • برخی از بدرنگی های دندان با جرمگیری دندان مرتفع نمی شوند. عواملی مانند ترمیم ریشه دندان، تتراسایکلین و برخی دیگر از داروها، استفاده بیش از حد و حساب نشده از فلوراید می توانند موجب تغییر رنگ دندان ها شوند.
  • پوشش دندان ها
  • دندان های شکننده و سست
  • دندانهایی که لب پر شده و یا لایه سطحی آنها شکسته باشد.
  • بد فرمی دندان ها به گونه ای که بتوان آنها را با ونیر کامپوزیت پر کرد.
  • فاصله بین دندان ها را می توان تا حد زیادی به کمک ونیر کامپوزیت پوشش داد.
توجه داشته باشید که اگر به دنبال طرح لبخند هالیوودی می باشید، ونیر کامپوزیت یکی از راه های پیش روی شما می باشد. دندانپزشکی بهبد کلینیک دندانپزشکی در کرج میباشد که دارای تجهیزات پیشرفته و به روزی است. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۶۳۲۲۱۹۰۵۲ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که اگر به دنبال طرح لبخند هالیوودی می باشید، ونیر کامپوزیت یکی از راه های پیش روی شما می باشد. لمینت دندان نیز انتخاب دیگری برای رسیدن به لبخند زیباتر می باشد. قیمت لمینت دندان به صورت واحدی حساب شده و رنگ آن پیش از انجام پروسه لمینت قابل تعیین است.

لمینت دندان نیز همچون روش قبل برای زیباتر شدن دندان ها کاربرد دارد. اما پیش از همه روش های گفته شده سلامتی فرد در نظر گرفته می شود. آیا لمینت دندان ها برای سلامتی دهان و دندان مضر می باشد؟ در صورتیکه لمینت دندان به درستی در جای خود قرار گرفته باشد، به گونه ای که فضایی بین مواد لمینت و دندان وجود نداشته باشد که مواد غذایی در داخل آن قرار گیرد، عوارض اصلاح طرح لبخند با لمینت کاهش می یابد.

همچنین موادی که در هنگام این پروسه از آنها استفاده می شود، نقش موثری در تأمین سلامتی دهان و دندان بازی می کند. لذا در صورتیکه در ساخت روکش لمینت از مواد مرغوبی استفاده نشده باشد، امکان شکسته شدن آن و آسیب به دندان فرد وجود دارد.

نتیجه گیری

دندانپزشک زیبایی بهترین فرد برای مشاوره و انتخاب روش مناسب طرح لبخند هالیوودی می باشد. فراموش نکنید که شرط اول برای رسیدن به زیباترین لبخند، طبیعی بودن دندان ها و در عین حال درخشش و سفیدی آنها می باشد.

پاسخ

5 + 4 =